X x

Pani Anna bardzo ujęła mnie swoja wiedzą oraz mistrzowskim podejściem do problemu uzależnień. Polecam

czytaj dalej

Bożena Kuznowicz

Pani terapeutka bardzo wyczerpująco przekazała informacje nt.uzależnień oraz wskazała metody walki z nałogiem.Jestem pod ogromnym wrażeniem jej profesjonalizmu bardzooooo polecam a zarazem dziękuję.

czytaj dalej

Marcin Krukowicz

Miałem przyjemność uczestniczyć z Anną w wielu branżowych treningach, warsztatach i szkoleniach. Anna posiada ogrom wiedzy, doświadczenia i zaangażowania. Terapeuta uzależnień z ogromnym pokładem empatii i zrozumienia.

czytaj dalej

Kasia

Pani Ania wkłada całe serce w pomoc osobie uzależnionej. Dzięki niej wreszcie naprawdę żyje.

czytaj dalej

Łukasz

Jestem uzależniony od hazardu. Jestem bardzo zadowolony z terapii, czuję że dużo mi pomogła, mam poczucie siły którego zdecydowanie nie miałem przed przyjazdem. Bardzo profesjonalna terapeutka, wie co robi i przede wszystkim robi to z pasją.

czytaj dalej

Krzysztof z Radomia

Wyjątkowe, bardzo przyjazne miejsce. Pobyt był dla mnie niezwykle edukacyjny i przyjemny. Nie mogłem lepiej trafić. Pani Ania zna się na rzeczy, traktuje swoją pracą bardzo poważnie a przede wszystkim chce pomóc każdemu z osobna.

czytaj dalej

Robert

Na początku terapii zbyt dużo się nie odzywałem, w zasadzie wcale, jednak potraktowano mnie indywidualnie, dzięki czemu z czasem zacząłem mówić o swoich najgłębszych zranieniach. Chcę podziękować, że nie zostałem potraktowany przedmiotowo.

czytaj dalej