Nazywam się Anna Musiał i jestem terapeutą uzależnień (nr zaświadczenia KCPU 1361/I/2022).

Prowadzę prywatny gabinet terapii i profilaktyki leczenia uzależnień oraz współuzależnień dla osób od 16 roku życia.

Posiadam wieloletni, szeroki wachlarz doświadczeń związany z problematyką uzależnienia, który nabyłam dzięki doświadczeniom własnym oraz pracując i ucząc się pod okiem najlepszych specjalistów. Doskonale znana mi jest również problematyka z zakresu współuzależnienia, DDA oraz DDD.

Ukończyłam i wciąż uczestniczę w wielu programach szkoleniowych, konferencjach, seminariach oraz warsztatach z zakresu wsparcia osób w kryzysie, rozwoju osobistego i pomocy psychologicznej, stale poszerzając swoją wiedzę, aby pomoc i wsparcie, które jestem w stanie zaoferować były maksymalnie skuteczne dla moich podopiecznych. Regularnie dokształcam się w każdym obszarze zahaczającym o moją specjalizację.

Pracuję z osobami uzależnionymi od alkoholu, narkotyków, leków oraz hazardu.

Współpracuję z najlepszymi specjalistami w dziedzinach pomocy psychologicznej i psychiatrycznej.

Posiadam wykształcenie wyższe kierunkowe, jednak stale poszerzając zakres swoich kompetencji wciąż dodatkowo studiuję kierunki pokrewne – aktualnie psychologię sądowo-kliniczną, gdzie jestem na ostatnim roku.
Jestem również w trakcie certyfikacji tytułu Specjalisty Psychoterapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Misją mojej działalności jest pomoc osobom uzależnionym, bądź podejrzewającym uzależnienie oraz osobom współuzależnionym w powrocie do zdrowego funkcjonowania i stworzeniu jakości życia, która będzie dla nich satysfakcjonująca i wartościowa bez konieczności sięgania po substancje odurzające.

Prywatnie wiodę szczęśliwe, rodzinne życie. Uwielbiam spędzać czas na łonie natury, gdzie najlepiej odpoczywam. 

anna kusyk terapia uzależnień radom